MAKSIMUM FORMY
Uncategorized

Kamagra po alkoholu?

Stosowanie leków i alkoholu jednocześnie, nigdy nie jest dobrym pomysłem. Czy w przypadku Kamagry jest inaczej? W końcu seks po wieczorze suto zakrapianym winem, w romantycznym otoczeniu to coś ogromnie przyjemnego.

Kamagra i alkohol

Kamagra to lek na potencję. Na całym świecie jest to jeden z najpopularniejszych produktów tego typu. Można go przyjmować w postaci zwykłych tabletek, kapsułek musujących, tabletek do ssania, a także pod postacią żelu. Jej głównym składnikiem jest sildenafil, który poprawia dopływ krwi do penisa i hamuje jej odpływ. Lek ten pozwala również wyhamować zjawisko przedwczesnego wytrysku.

Każda osoba, która decyduje się skorzystać z Kamagry powinna wziąć pod uwagę to, że leku tego pod żadnym pozorem nie należy łączyć z alkoholem. Jest to wyjątkowo niebezpieczne dla organizmu. Szczególnie mocno cierpi wtedy serce i układ krążenia. Dodatkowo, alkohol utrudnia wchłanianie leku przez organizm, a także mocno zaburza jego działanie. Może się więc okazać, że z upragnionego seksu nic nie wyjdzie.

Źródło: https://www.aptekakamagra.pl/

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *