MAKSIMUM FORMY
Uncategorized

Dieta, sport i farmakologia w walce z impotencją

Mężczyźni wstydzą się problemów z potencją

Coraz częściej o problemach z wzwodem mówią młodzi mężczyźni. Widać to w postach internetowych, gdzie anonimowość pozwala bez wstydu mówić o swoich intymnych kłopotach. Z Internetu dowiemy się, jak impotencja obniża poczucie męskości, zabiera wiarę w siebie i negatywnie odbija się na relacjach z partnerką. Do tej pory wiele mówiło się o chorobach, które wpływają na zaburzenia erekcji. Wśród nich istotne znaczenie ma wysokie ciśnienie krwi, miażdżyca, cukrzyca i otyłość. Swego czasu lekarze polecali słynną niebieską tabletkę. Był to spory wydatek, dzisiaj w sposób dyskretny możemy zakupić tańszy preparat o tym samym działaniu – Kamagra. Warto jednak nie stawiać jedynie na farmakologię, ale zmienić swoje życie na lepsze.

Co wpływa na potencję?

Oprócz chorób na potencję wpływ ma również styl naszego życia. Nic dziwnego, że mężczyzna, który większość czasu spędza w samochodzie lub przy biurku skarży się na sprawy łóżkowe. Brak aktywności fizycznej powoduje gorsze krążenie krwi, otyłość, ospałość oraz problemy zdrowotne. Stres, którego we współczesnym świecie mamy w nadmiarze sprawia, że nasze myśli nie mogą oderwać się od spraw codziennych. Bardzo szybko wpadamy we frustracje i lęki. Niewłaściwa dieta sprawia, że nie dostarczamy do naszego organizmu wszystkim niezbędnych składników pokarmowych, jemy szybko i byle co. Dostarczamy zbyt duże ilości cukrów prostych, tłuszczu nasyconego. Za mało w naszym jadłospisie jest owoców i warzyw dobrej jakości.

Sport sprzymierzeńcem

Duże znaczenie ma sport, lekarze podkreślają, że codzienna aktywność fizyczna sprawi, iż będziemy mieć więcej siły. Sport podwyższa poziom testosteronu, a obniża kortyzol. Hormon stresu, jakim jest kortyzol negatywnie wpływa na seks, sprawia, że jesteśmy poddenerwowani. Szybciej się irytujemy i często nie możemy zasnąć. Niewłaściwa gospodarka hormonalna wpływa również negatywnie na naszą wagę. Nic więc dziwnego, że fitness a potencja idą w parze. Po pewnym czasie od regularnego uprawiania sportu zauważymy, jak zmienia się nasze ciało. W ten sposób zyskamy pewność siebie i staniemy się atrakcyjniejszymi partnerami. Dodatkowo osoby, które uprawiają sport zaczynają dbać bardziej o dietę.

Doraźny sojusznik

Jak wiadomo, zmiany w sypialni widoczne są dopiero po czasie. W trakcie ich trwania mężczyzna nie powinien rezygnować z aktywności seksualnej. W tym czasie możemy skorzystać z pomocy farmakologicznej. Wspomniana Kamagra działa już po godzinie od zażycia, po tym czasie mężczyzna wymaga jedynie delikatnej stymulacji erotycznej, aby zyskać gotowość do igraszek. Preparat dostępny jest bez recepty, co jest niewątpliwym atutem.

Źródło artykułu: https://www.aptekakamagra.pl/

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *